Ekologická likvidace vozidel Opava
 

Aktuality & Akce

Likvidace autovraku Kunčice nad Ostravicí

Likvidace autovraku Kunčice nad Ostravicí

11. června 2021

Dnes začínáme v Kunčicích nad Ostravicí. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Kunčic nad Ostravicí, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

Likvidace vozu Dolany

Likvidace vozu Dolany

9. června 2021

Dnes začínáme v Dolanech. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Dolan, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

Likvidace auta Odry

Likvidace auta Odry

7. června 2021

Dnes začínáme v Odrách. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Oder, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

Likvidace automobilu Karviná

Likvidace automobilu Karviná

4. června 2021

Dnes začínáme v Karviné. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Karviné, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

Likvidace vraku Vendryně

Likvidace vraku Vendryně

2. června 2021

Dnes začínáme ve Vendryni. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Vendryně, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

MILATA - Nechte likvidaci vašeho vozidla v Opavě na nás

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Opavu a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám