Ekologická likvidace vozidel Opava
 

Aktuality & Akce

Likvidace automobilu Ostrava – Svinov

Likvidace automobilu Ostrava – Svinov

25. června 2021

Dnes začínáme v Ostravě – Svinově. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Ostravy – Svinova, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

Likvidace vozu Horka nad Moravou

Likvidace vozu Horka nad Moravou

23. června 2021

Dnes začínáme v Horce nad Moravou. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Horky nad Moravou, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

Likvidace auta Nový Jičín

Likvidace auta Nový Jičín

21. června 2021

Dnes začínáme v Novém Jičíně. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Nového Jičína, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

Likvidace automobilu Těrlicko

Likvidace automobilu Těrlicko

18. června 2021

Dnes začínáme v Těrlicku. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Těrlicka, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

Likvidace vraku Krmelín

Likvidace vraku Krmelín

16. června 2021

Dnes začínáme v Krmelíně. Zdarma odtahujeme vrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Krmelína, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

Likvidace vozidla Horní Benešov

Likvidace vozidla Horní Benešov

14. června 2021

Dnes začínáme v Horním Benešově. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Horního Benešova, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

MILATA - Nechte likvidaci vašeho vozidla v Opavě na nás

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Opavu a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám