Ekologická likvidace vozidel Opava
 

Aktuality & Akce

Likvidace auta Nová Bělá

Likvidace auta Nová Bělá

9. července 2021

Dnes začínáme v Nové Bělé. Zdarma odtahujeme auto na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Nové Bělé, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

Likvidace autovraku Lutín

Likvidace autovraku Lutín

7. července 2021

Dnes začínáme v Lutíně. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Lutína, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

Likvidace automobilu Odry

Likvidace automobilu Odry

5. července 2021

Dnes začínáme v Odrách. Zdarma odtahujeme automobil na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Oder, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

Likvidace vozu Bohumín

Likvidace vozu Bohumín

2. července 2021

Dnes začínáme v Bohumíně. Zdarma odtahujeme vůz na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Bohumína, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

Likvidace autovraku Frýdlant nad Ostravicí

Likvidace autovraku Frýdlant nad Ostravicí

30. června 2021

Dnes začínáme ve Frýdlantu nad Ostravicí. Zdarma odtahujeme autovrak na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Frýdlantu nad Ostravicí, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

Likvidace vozidla Bruntál

Likvidace vozidla Bruntál

28. června 2021

Dnes začínáme v Bruntálu. Zdarma odtahujeme vozidlo na ekologickou likvidaci od zákazníka, který využil bezplatnou službu LIKVIDACE VOZIDEL OPAVA a má tak od nás odtah automobilu z Bruntálu, ekologickou likvidaci vozidla a protokol o likvidaci Zdarma. Navíc získává finanční bonus!

MILATA - Nechte likvidaci vašeho vozidla v Opavě na nás

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Opavu a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám